Dzień Kobiet w Tominach

14 Marca 2023

Dnia 11 marca 2023 r. w świetlicy wiejskiej w Tominach odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet. Organizatorami wydarzenia byli sołtys Mariusz Kidoń, Koło Gospodyń Wiejskich w Tominach oraz Fundacja Polemika.

Wydarzenie zjednoczyło społeczność lokalną w radosnym i pełnym pozytywnej energii świętowaniu. Spotkanie były okazją do integracji, zabawy i wspomnień z przyjaciółmi. Wspólne biesiadowanie przy stołach było połączone ze śpiewaniem przyśpiewek. Zebrani goście śpiewali i tańczyli do późnych godzin nocnych. W tych kilku godzinach świętowania, społeczność zjednoczyła się w podziwie dla kobiecej siły i determinacji. Słodkie upominki zebranym kobietom wręczył Członek rady Fundacji, Mikołaj Szczygieł.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach realizacji zadania “Młodzi Też Potrafią” realizowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033.