Jak założyć stowarzyszenie zwykłe

22 Sierpnia 2022

Dnia 21 sierpnia o godzinie 19:00 odbyło się spotkanie eksperckie, na którym uczestnicy dowiedzieli się więcej o sposobie zakładania stowarzyszenia zwykłego. Poruszone zagadnienia dotyczyły m.in znalezienia właściwego rejestru, opracowania regulaminu oraz wnioskowania o numery NIP i REGON.

W spotkaniu eksperckim udział wzięli między innymi członkowie samorządów szkół średnich, członkowie samorządów studenckich oraz aktywiści społeczni zainteresowani tematem.

Spotkanie eksperckie poprowadził Damian Kasprzycki! Zapraszamy do udziału w naszych kolejnych wydarzeniach!

‼️ Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Projektu CENTRUM AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ, sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności

- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030