Paczki Mikołajkowe dla dzieci z Wąworkowa

4 Grudnia 2022

4 grudnia 2022 Fundacja Polemika, wspólnie ze stowarzyszeniem Nasz Wąworków zorganizowała rozdawanie paczek mikołajkowych dla dzieci. Rozdawanie paczek mikołajkowych jest tradycją, która polega na obdarowywaniu ludzi prezentami. Była do pierwsza tego typu większa akcja w Wąworkowie. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tej radosnej i wyjątkowej chwili dla dzieci. Dzięki zaangażowaniu stowarzyszenia Nasz Wąworków, udało się stworzyć wspaniałe wspomnienia, które na długo pozostaną w sercach dzieci.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030