Podatki w jednostkach samorządu terytorialnego

19 Maja 2022

Dnia 19 maja o godzinie 17:00 odbyła się rozmowa ekspercka poświęcona podatkom w jednostkach samorządu terytorialnego. Podczas rozmowy eksperckiej uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się wiele na temat zagadnień prawno-podatkowych i fiskalnych, jakie dotyczą obszaru samorządu terytorialnego.

W rozmowie eksperckiej udział wzięli między innymi członkowie samorządów szkół średnich, członkowie samorządów studenckich oraz aktywiści społeczni zainteresowani tematem.

Rozmowę ekspercką poprowadził Patryk Kos! Zapraszamy do udziału w naszych kolejnych wydarzeniach!

‼️ Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Projektu CENTRUM AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ, sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności

- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030