Prelekcja dla Liceum im. Bartosza Głowackiego w Opatowie

8 Listopada 2022

8 listopada w Zespole Szkół nr2 w Opatowie odbyły się warsztaty pt. "Działalność społeczna - a co to takiego?", które zostały poprowadzone przez Prezesa Fundacji Polemika – Marcina Wróblewskiego. Uczniowie z zaangażowaniem słuchali słów i porad skierowanych w ich stronę oraz aktywnie brali udział w dyskusji. Celem warsztatów było zobrazowanie uczestnikom, czym jest działalność społeczna, jakie są jej zalety, a także jej ciemne strony. Padło wiele rad i słów motywujących do działania. Młodzież zdecydowanie wyniosła z tego spotkania wiele wartościowych treści.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030