Prelekcja na temat Wolontariatu w Gierczycach

9 Lipca 2022

9 lipca 2022 Fundacja Polemika zorganizowała w Gierczycach prelekcję na temat wolontariatu młodzieży z terenu powiatu opatowskiego.Prelekcję poprowadził Marcin Wróblewski – Prezes Fundacji Polemika. W prelekcji uczestniczyli uczniowie oraz samorząd uczniowski z Liceum im. Bartosza Głowackiego w Opatowie. Spotkanie będzie też okazją do wzajemnej inspiracji, nawiązania kontaktów z innymi organizacjami, wymiany pomysłów i dobrych praktyk. Po zakończeniu części oficjalnej dla uczestników przewidziany był obiad oraz szwedzki stół. Później wszyscy zebrani przystąpili do integracji.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030