Wyjazd Na Targi Kielce

28 Października 2022

W dniu 28 października Fundacja Polemika wynajęła autokar, który przetransportował wszystkich zainteresowanych na największe w Polsce Targi Organizacji Pozarządowych. W NGO-EXPO wzięło udział ponad 1500 osób z kraju i zza granicy. Ofertę przedstawiło 80 wystawców, których reprezentowało 300 działaczy. W wydarzeniu wziął udział Premier Piotr Gliński, Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności Wojciech Kaczmarczyk oraz samorządowcy i decydenci z terenu województwa Świętokrzyskiego. Fundacja Polemika zapewniła transport na to prestiżowe wydarzenie dla 60 osób z terenu powiatu opatowskiego. Byli to przede wszystkim kurs w Wojciechowicach.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030