Za nami Gala I edycji ''Funduszu Stypendialnego''

3 Kwietnia 2023

Dziękujemy przede wszystkim uczniom, bez których nie odbyłaby się ta uroczystość. W obecnej edycji Funduszu udało się nam wesprzeć aż 21 uzdolnionych uczniów z terenu powiatu opatowskiego. Nie byłoby to możliwe gdyby nie pomoc samorządowców, firm oraz prywatnych wspierających.

Chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania Sekretarzowi Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Panu Piotrowi Wawrzykowi za jego nieocenioną pomoc i wsparcie. Sukces tego przedsięwzięcia to również zasługa włodarzy gmin Baćkowice, Sadowie, Lipnik, Wojciechowice, Ożarów oraz Tarłów, do których kierujemy serdecznie podziękowania.

Gratulujemy stypendystom I edycji ''Funduszu Stypendialnego''. Wasz wkład w rozwój osobisty jest godny podziwu. Mamy nadzieję, że stypendium przyznane przez Fundację Polemika będzie mogło chociaż w części pokryć koszty waszego dalszego rozwoju.

Fundacja Polemika deklaruje, że Program ''Fundusz Stypendialny'' nie zakończy się na jednej edycji. W najbliższym czasie planujemy wznowienie kwestowania oraz szeroką akcję marketingową pod II edycję ''Funduszu Stypendialnego''.

Stypendystami pierwszej edycji ''Funduszu Stypendialnego'' z terenu powiatu opatowskiego są:

• Sadowie – Marcel Wąs i Klaudia Szwagierczak (z przyczyn niezależnych nie mogła uczestniczyć w gali Funduszu)

• Opatów – Jakub Masternak, Angela Denkowska i Przemysław Frańczak

• Ożarów – Mateusz Kozakiewicz, Weronika Osial i Karolina Malec

• Wojciechowice – Adam Bucior, Justyna Relikowska i Wiktoria Gierach

• Baćkowice – Anna Jarek i Karolina Kargul

• Tarłów - Emil Dąbrowa, Natalia Kurasińska i Piotr Beksiński

• Iwaniska – Julia Ścibisz i Justyna Goździewska

• Lipnik –– Konrad Góra, Paweł Kiliański i Zuzanna Korzeń

Składamy Wam jeszcze raz serdeczne gratulacje!