Jak aplikować o stypendium?

Kto może ubiegać się o stypendium?

O stypendium ubiegać się może każdy uczeń szkoły średniej, który uczęszcza do jednej ze szkół średnich znajdujących się na terenie powiatu opatowskiego oraz posiada zameldowanie na terenie powiatu opatowskiego.

Jak zgłosić się do Funduszu Stypendialnego?

Należy wypełnić Formularz oraz załączyć do niego:

• Zgodę Rodzica (*Dotyczy w przypadku gdy uczeń jest niepełnoletni)- dokument dostępny na naszej stronie internetowej
  • Opinia wychowawcy - wzór dokumentu dostępny na naszej stronie
  • Skan/zdjęcie świadectwa ukończenia klasy/szkoły za rok poprzedni
  • Dokumenty potwierdzające udział w olimpiadach pozaszkolnych, konkursach, turniejach sportowych, itp. - załączyć w przypadku gdy uczeń takowe posiada

Gdzie wysłać Formularz wraz z załącznikami?

Wszystkie załączniku należy wysłać w formie skanu/zdjęcia na adres mailowy: kontakt@fundacjapolemika.pl

W przypadku kiedy uczestnik nie może wysłać dokumentów skanem, może po wcześniejszej konsultacji telefonicznej zostawić dokumenty w biurze przy ulicy Bronisława Ostrowskiego ps. Cichy 2 w Opatowie.

Nr Telefonu do konsultanta: 573 205 919

Konsultant dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00

Wszystkie informacje oraz potrzebne dokumenty potrzebne przy rekrutacji do Funduszu mogą Państwo znaleźć na stronie www.fundacjapolemika.com w zakładce Fundusz Stypendialny.

Fundusz rusza z dniem 6 Listopada, nabór kończy się 27 Listopada.

Uczeń może liczyć na wsparcie w kwocie 1500 złotych - w ratach wypłacanych 250 złotych przez 6 miesięcy.

Materiały dla Kandydatów na Stypendystę

Dostępne do pobrania

Regulamin Programu Funduszu Stypendialnego II Edycji

Załączniki do Regulaminu